«تعجب نکنید! این تیتر حکایت داعشی ها در عراق نیست!»
روزنامه اطلاعات: عراق از شرق بصره عقب نشست!

«تعجب نکنید! این تیتر حکایت داعشی ها در عراق نیست!»

دیروز 22 بهمن 1393 بود. روزی که نهال انقلاب اسلامی ایران، بعد از ریخته شدن خون های پاک طلایه داران عرصه ی جهاد که پشت مرگ را لرزاندند، به ثمر نشست و جهان از غیرت آنان حیرت کرد. روزی که مردم بعد از 36 سال از پیروزی انقلاب، باز هم نشان دادند که نه تنها آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، بلکه این ملت زیربار ظلم و تجاوز هیچ مستکبر زورگوی دیگری نیز نخواهند رفت.

اما این روزها مناسبت دیگری نیز دارد؛ عملیات غرورآفرین کربلای 5 که از 19 دی 1365 آغاز و تا 2 اسفند همان سال ادامه داشت، در این ایام اتفاق افتاده؛ البته تکمیلی این عملیات هم به سرعت از 3 اسفند شروع وتا سیزدهم همان ماه ادامه داشته است؛ یعنی چیزی قریب به 2 ماه. در این عملیات رزمندگان دلاورمان، جنان ضرباتی بر پیکره ی لشکریان دشمن زدند که تا مدت ها، جهان مات و مبهوت عکس العمل سریع ایرانی ها بعد از عملیات کربلای 4 ماند. خوب است یادآور شویم که لشکر ویژه ی 25 کربلا  نقش مهم و قابل تعمقی در این عملیات ایفا کرده است که در رسای آن رشادت ها، یاد سردارانی چون شهیدان رحیم کلبادی نژاد، کاظم علیزاده، غلامعلی نژاداکبر، مهدی عبدا...پور، علیرضا رودسر ابراهیمی، مرتضی حسین زاده به عنوان قطره ای از دریای عروج 960 آلاله ی مازندرانی در این عملیات، ما را بس!

اما این دو واقعه چه ارتباطی بهم دارند!

وقتی انقلاب در سال 57 پیروز شد، آنان که تاب نام پرابهتی چون جمهوری اسلامی ایران را نداشتند، تا مدت ها شیوه ی سخیف سکوت و سانسور رسانه ای اختیار کردند؛ به این امید که شاید روزی بتوانند به شکل های مختلف چون واقعه ی طبس تا فتنه ی 88 تا گزینه های روی میز اکنون!!، قرن ها سلطه ی خود را بر ایران و ایرانی بازپس گیرند، اما زهی خیال باطل...

کربلای 5 هم بار دیگر اقتدار ایران را به رخ جهان کشید و باز هم دشمنان قسم خورده ی ایران، برای حفظ آبرو، شیوه ی تکراری سکوت رسانه ای را در پیش گرفتند تا شاید بتوانند با راهکارهای جدیدی چون جنگ شهری، کفه ی ترازوی نبرد را دوباره به نفع خود کنند، اما زهی خیال خام...

 

اکنون در سالگرد انقلاب و عملیات کربلای 5، باز هم ایرانی حماسه ای بی بدیل خلق کرد و باز هم آنها که گوش های کر و چشمان نابینا دارند، سانسور خبری را حربه ی همیشگی خود کرده اند. اما ما نسل بعدِ جنگی ها، هنوز هم خود را در جنگ می بینیم؛ از نوعی دیگر. و به شهدایمان از قبل انقلاب تا اکنون می گوییم: «ما می دانیم تا زمانی که ایران زنده و پاینده است، تاریخِ سکوت ها و سانسورهای از روی استیصال تکرار خواهد شد؛ پس اگر شما با شجاعت حسینی، خلف صدق خمینی شدید و ایستادید، ما هم با همان شجاعت حسینی، سرباز خلف خامنه ای خواهیم شد و هرگز نخواهیم گذاشت روزی برسد که سید علی مان، بر هدر رفتن خون های ریخته شده ی شما بگرید.

برای دیدن عکس ها در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید